110 мільйонів гривень на будівництво навчального закладу

Волинська компанія будуватиме навчально-виховний комплекс на Млинівщині
Острожецька громада вже не один місяць працює над вирішенням одного з найважливіших питань – будівництва нової школи у селі Борбин. Нинішнє приміщення перебуває у вкрай складному технічному стані. І нещодавно громада отримала гроші на будівництво та компанію, що виконуватиме будівельні роботи.
Посадовці Острожецької сільської ради розповіли детальніше журналістці Інформаційного порталу Млинова щодо будівництва Борбинського навчально-виховного комплексу.
«Острожецькою громадою у 2018 році проведене коригування робочого проекту будівництва НВК по вулиці Шкільній 11. Вартість коригування документів склала 499 тисяч гривень. Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА 18 серпня провів конкурс на отримання будівельних послуг через систему закупівель ProZorro. В тендері приймали участь 5 компаній, переможцем став – «ЛУЦЬККОМУНБУД». За результатами конкурсу, з генеральним підрядником укладений договір на надання будівельних послуг на суму 110 090 000 гривень. ЛУЦЬККОМУНБУД – відповідальний за виконання всіх видів робіт, які пов’язанні з будівництвом навчального закладу. Початок робіт розпочнеться після отримання дозволу в Державній архітектурно-будівельній інспекції України. Відповідно до договору в 2018 році планується освоїти 5,5 мільйона гривень на фундаментні роботи освітнього закладу»,– прокоментував в.о. начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури, екології та благоустрою, економічного розвитку Острожецької сільської ради Павло Веремчук.

 

(394)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.