Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » 180 одиниць зброї здали мешканці області

180 одиниць зброї здали мешканці області

На Рівненщині триває місячник добровільної здачі зброї
Із початку місячника добровільної здачі зброї жителі Рівненщини добровільно видали до поліції 180 одиниці зброї, зокрема 94 – гладкоствольної, і 288 набоїв.
Нагадаємо, що впродовж квітня цьогоріч громадяни мають змогу звернутись до відділів і відділень ГУНП, до дільничних офіцерів поліції області та добровільно здати зброю, боєприпаси, вибухові речовини і спеціальні засоби в рамках місячника, який розпочався на території України та Рівненщини зокрема. У разі добровільної здачі зброї, що передбачено частиною 3 статті 263 Кримінального кодексу України, громадяни звільняються від кримінальної відповідальності. Однак за незаконне поводження із вогнепальною або холодною зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами частина 1 та 2 вказаної статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Добровільно здана, технічно справна мисливська зброя, спеціальні засоби самооборони після відповідної перевірки можуть бути зареєстровані на громадян у встановленому законодавством порядку.
Також громадяни, близькі родичі яких померли, повинні здати у п’ятиденний строк зброю чи спецзасоби, що їм належали, до вирішення питання про спадщину. Зберігання ж зброї і спецзасобів без дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність за статтею 190 КУпАП у виді штрафу та конфіскації зброї.
Станом на 29 березня на території області зареєстровано 17566 власників зброї, які в особистому користуванні мають 23669 одиниць вогнепальної зброї, в тому числі 19961 – гладкоствольної, 3639 – мисливської, нарізної, комбінованої та 69 — нагородної.
Нагадаємо, що впродовж минулого року поліцейські Рівненщини зареєстрували 298 кримінальних проваджень щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, повідомляють Відділ комунікації поліції Рівненської області.

(40)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

180 одиниць зброї здали мешканці області Reviewed by on . На Рівненщині триває місячник добровільної здачі зброї Із початку місячника добровільної здачі зброї жителі Рівненщини добровільно видали до поліції 180 одиниці На Рівненщині триває місячник добровільної здачі зброї Із початку місячника добровільної здачі зброї жителі Рівненщини добровільно видали до поліції 180 одиниці Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.