Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » 2 райони та 2 міста не поспішають створювати громади

2 райони та 2 міста не поспішають створювати громади

На Рівненщині утворили 45 громад
У 2019 році значно активізувалися об’єднавчі процеси у Рівненській області, а також зростає кількість випадків приєднання до ОТГ.
Станом на 10 вересня 2019 року на Рівненщині утворили 45 об’єднаних територіальних громад.
У 34 з них вже відбулися перші місцеві вибори, зокрема:
у 2015 році – у 5-ти об’єднаних територіальних громадах (Бабинській, Бугринській, Клесівській,, Миляцькій, Підлозцівській);
у 2016 році – у 13-ти ОТГ (Радивилівській, Крупецькій, Привільненській, Пісківській, Смизькій, Висоцькій, Козинській, Мирогощанській, Локницькій, Боремельській, Млинівській, Острожецькій, Деражненській);
у 2017 році – у 7-ми ОТГ (Бокіймівській, Демидівській, Тараканівській, Немовицькій, Ярославицькій, Клеваньській, Малолюбашанській);
у 2018 році – у 6-ти ОТГ (Олександрійській, Повчанській, Шпанівській, Дядьковицькій, Корнинській та Старосільській);
у 2019 році – у 3-х ОТГ (Бугаївській, Малинській та Степанській).
У 2018 році вперше у Рівненській області було застосовано процедуру приєднання до ОТГ: Мальованська громада Млинівського району прийняла рішення про приєднання до Млинівської ОТГ. Такою ж процедурою скористалась Іваннівська громада Дубенського району, яка приєдналась до Привільненської ОТГ. 30 червня 2019 року в обох громадах відбулися додаткові вибори.
На сьогодні об’єднані територіальні громади створено у 14 районах області. Це такі райони, як: Березнівський (1 ОТГ), Володимирецький (5 ОТГ), Гощанський (2 ОТГ), Демидівський (2 ОТГ), Дубенський (6 ОТГ), Дубровицький (2 ОТГ), Зарічненський (1 ОТГ), Костопільський (4 ОТГ), Млинівський (5 ОТГ), Острозький (1 ОТГ), Радивилівський (4 ОТГ), Рівненський (6 ОТГ), Рокитнівський (1 ОТГ) та Сарненський (5 ОТГ).
Наразі не створили жодної ОТГ у Здолбунівському та Корецькому районах. Також не створили ОТГ і на основі міст обласного значення Рівне та Дубно.
Зважаючи на те, що уряд визначає 2019-й рік, як останній рік для добровільного об’єднання громад, то часу для формування ОТГ залишається небагато.
Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування готовий і надалі допомагати усім представникам органів місцевого самоврядування та активним мешканцям громад, які зацікавлені процесами децентралізації.

 

(43)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

2 райони та 2 міста не поспішають створювати громади Reviewed by on . На Рівненщині утворили 45 громад У 2019 році значно активізувалися об’єднавчі процеси у Рівненській області, а також зростає кількість випадків приєднання до ОТ На Рівненщині утворили 45 громад У 2019 році значно активізувалися об’єднавчі процеси у Рівненській області, а також зростає кількість випадків приєднання до ОТ Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.