Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » 2 травня закінчується кампанія декларування

2 травня закінчується кампанія декларування

Мешканці області подають декларацію про доходи
Рівненське управління Головного управління ДФС у Рівненській області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян триває до 2 травня.
Відповідно до норм Податкового кодексу України громадянам, які зобов’язані задекларувати доходи, та особам, які проводять незалежну професійну діяльність, необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулоріч. В цій декларації відображається сума отриманого доходу та визначається податкове зобов’язання з податку на доходи та військового збору.
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких засобів:
– особисто або уповноваженою на це особою;
– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний термін.
Для громадян, які мають право на отримання податкової знижки за 2018 рік, термін подання декларації – до 31 грудня 2019 року.

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

2 травня закінчується кампанія декларування Reviewed by on . Мешканці області подають декларацію про доходи Рівненське управління Головного управління ДФС у Рівненській області нагадує, що кампанія декларування доходів гр Мешканці області подають декларацію про доходи Рівненське управління Головного управління ДФС у Рівненській області нагадує, що кампанія декларування доходів гр Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.