Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » 20 громад Рівненщини отримають комп’ютерну техніку

20 громад Рівненщини отримають комп’ютерну техніку

Підлозцівська ОТГ першою отримала оргтехніку, а  ще чекає Млинівська, Острожецька та Ярославицька ОТГ
Технічна підтримка передбачена в рамках проекту Світового Банку та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та заходу «Удосконалення адміністрування виплат і послуг».
Нині техніку отримали Миляцька та Підлозцівська ОТГ як пілотні громади. А впродовж лютого-березня заплановане постачання у Млинівську, Острожецьку,  Ярославицьку ОТГ.
Завдяки обладнанню укомплектують робочі місця працівників соцзахисту та служби у справах дітей, а також фахівців із соціальної роботи. Така комп’ютеризація спрямована на покращення надання мешканцям ОТГ адміністративних послуг соціального характеру, повідомляють в Рівненській ОДА.
«Максимально наблизити послуги до людей – це головне у децентралізації соціального захисту. Завдяки обладнанню будуть облаштовані місця у населених пунктах. Тепер людям не потрібно буде їхати до райцентру. Усі документи прийматимуть на місці. Таким чином сама послуга буде доступнішою», – пояснює Світлана Косянчук, начальник управління соціальних виплат та пільг департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА.

(110)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

20 громад Рівненщини отримають комп’ютерну техніку Reviewed by on . Підлозцівська ОТГ першою отримала оргтехніку, а  ще чекає Млинівська, Острожецька та Ярославицька ОТГ Технічна підтримка передбачена в рамках проекту Світового Підлозцівська ОТГ першою отримала оргтехніку, а  ще чекає Млинівська, Острожецька та Ярославицька ОТГ Технічна підтримка передбачена в рамках проекту Світового Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.