Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » 260 комплектів парт знайдуть своїх учнів

260 комплектів парт знайдуть своїх учнів

Млинівська громада працює над впровадженням Нової української школи
Школярі громади навчатимуться за новими партами. Млинівська ОТГ 6 листопада отримала сучасне шкільне обладнання. Журналіст Інформаційного порталу Млинова звернулась до заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Валерія Фехи за коментарем з цього приводу.
«Сьогодні ми отримали нові шкільні парти відповідно до вимог Нової української школи. Всі 260 комплектів привезли і вивантажили в Млинівській ЗОШ № 3. А до кінця тижня комплекти будуть доставлені у всі навчальні заклади, де є перші класи. На даний час в Млинівській громаді навчається 255 першачків, які очікують на нові парти. Хочу зазначити, що до комплекту входить одномісна парта і стілець. Комплекти є якісними і відповідають стандартам», – розповів Валерій Феха.

(136)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

260 комплектів парт знайдуть своїх учнів Reviewed by on . Млинівська громада працює над впровадженням Нової української школи Школярі громади навчатимуться за новими партами. Млинівська ОТГ 6 листопада отримала сучасне Млинівська громада працює над впровадженням Нової української школи Школярі громади навчатимуться за новими партами. Млинівська ОТГ 6 листопада отримала сучасне Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.