П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » 30 червня відбудуться вибори в Млинівській ОТГ

30 червня відбудуться вибори в Млинівській ОТГ

Розпочався виборчий процес додаткових місцевих виборів у громаді
До 15 травня (включно) районні організації партій мають право подати до районних виборчих комісій кандидатури до складу сільських та селищних виборчих комісій, які будуть утворені у зв’язку з призначенням перших місцевих виборів.
Це передбачено календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 червня.
До цієї ж дати органи місцевого самоврядування, де призначено місцеві вибори, повинні визначити та обладнати місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів.
Постановою ЦВК визначено кількість одномандатних виборчих округів, що утворюються для організації додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад 30 червня. У Млинівській селищній раді буде один округ (Мальованська громада).
Після проведення додаткових місцевих виборів 30 червня громада зможе завершити всі юридичні процеси, пов’язані із об’єднанням та приєднанням територіальних громад.

(210)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

30 червня відбудуться вибори в Млинівській ОТГ Reviewed by on . Розпочався виборчий процес додаткових місцевих виборів у громаді До 15 травня (включно) районні організації партій мають право подати до районних виборчих коміс Розпочався виборчий процес додаткових місцевих виборів у громаді До 15 травня (включно) районні організації партій мають право подати до районних виборчих коміс Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.