Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » 364 претенденти хочуть стати головами РДА

364 претенденти хочуть стати головами РДА

Голова ОДА починає призначати співбесіди для претендентів на голів райдержадміністрацій
На посади голів РДА на Рівненщині резюме подали 364 претенденти. Про це на своїй сторінці Facebook написав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
З них 345 анкет вже опрацьовано командою програми LIFT, ще 19 в роботі.
«До фінальної співбесіди зі мною поки що рекомендували 15 осіб. Це люди, які пройшли всі етапи відбору і, на думку фахівців проекту LIFT, можуть впоратися із викликами, що їх чекають на посаді керівників районів», – зазначив Віталій Коваль.
За його словами, наявність 15 претендентів не значить, що закриваються вакансії у 15 із 16-ти районів області. Днями Віталій Коваль вже призначатиме співбесіди, і за їх результатами рекомендуватиме Офісу Президента України затвердження на посаді того чи іншого претендента.
Прийом анкет триває далі.
Подавайте вашу заявку прямо зараз за посиланням https://lift.net.ua/vacancy/rivnerda

(102)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

364 претенденти хочуть стати головами РДА Reviewed by on . Голова ОДА починає призначати співбесіди для претендентів на голів райдержадміністрацій На посади голів РДА на Рівненщині резюме подали 364 претенденти. Про це Голова ОДА починає призначати співбесіди для претендентів на голів райдержадміністрацій На посади голів РДА на Рівненщині резюме подали 364 претенденти. Про це Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.