Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » 368 річницю битви під Берестечком відзначатимуть три дні

368 річницю битви під Берестечком відзначатимуть три дні

На Рівненщині вшановуватимуть загиблих під Берестечком
Традиційні заходи із вшанування загиблих козаків пройдуть на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», що в селі Пляшева Радивилівського району.
Відтак, уже 28 червня у Свято-Георгіївському Соборі відслужать богослужіння, яке розпочнеться о 9 годині. А вже об 11.30 учасників запрошують на ІХ Всеукраїнський фестиваль козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена».
Наступного дня, 29 червня, о 9 год триватиме богослужіння. Воно відбудеться у Свято-Георгіївському Соборі в селі Пляшева. По тому, о 12 год відслужать панахиду в урочищі Монастирщина, в селі Острів.
А вже о 20 год працюватиме вистава «Берестечко», її облаштують за історичним романом у віршах Ліни  Костенко в селі Пляшева, що на Радивилівщині.
Наступного дня у неділю, 30 червня, відбудеться Вселенська панахида за спокій душ загиблих українських козаків і новітніх українських героїв, які полягли за незалежність держави. Початок – 9 год у Свято – Георгіївському храмі.
Після чого, о 12.30 год, відбудеться урочиста хода і покладання квітів до пам’ятника Героям Берестецької битви.
А о 13.00 присутніх запрошують на літературно-мистецьку композицію «На поклін до Козацьких могили». Там звучатимуть українські патріотичні поетичні та музично-пісенні твори.
Упродовж трьох днів на території заповідника триватиме козацьке таборування. Учасники заходів будуть мати змогу жити у палатках під відкритим небом.;

(217)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

368 річницю битви під Берестечком відзначатимуть три дні Reviewed by on . На Рівненщині вшановуватимуть загиблих під Берестечком Традиційні заходи із вшанування загиблих козаків пройдуть на території Національного історико-меморіально На Рівненщині вшановуватимуть загиблих під Берестечком Традиційні заходи із вшанування загиблих козаків пройдуть на території Національного історико-меморіально Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.