Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Млинівщина » 449 пенсіонерів змінили вид пенсійного забезпечення

449 пенсіонерів змінили вид пенсійного забезпечення

В області пенсіонери переходять з одного виду пенсій на інший
Протягом І кварталу в органах Пенсійного фонду України в Рівненській області переведення з одного виду пенсії на інший здійснили 449 пенсіонерів.
Згідно з статтею 10 Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) особі, яка має право на різні види пенсій (за віком, по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника) призначається один із цих видів пенсії за її вибором. При цьому за власним бажанням можна змінити вид пенсії. Для того, щоб з’ясувати доцільність переходу з одного виду пенсій на інший, потрібно звернутися в управління Пенсійного фонду України, що виплачує пенсію.
Відповідно до статті 45 зазначеного Закону 1058, переведення з одного виду пенсії на інший здійснюється із дня подання заяви з усіма необхідними документами на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату (дохід) та інших документів, що містяться на час переведення в пенсійній справі, а також додаткових документів, які отримали органи Пенсійного фонду України.
Під час переведення з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може бути враховано заробітну плату (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону 1058 (за весь період страхового стажу починаючи з 01.07.2000 або за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 01.07.2000 незалежно від перерв та за весь період страхового стажу починаючи з 01.07.2000), із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який було враховано під час призначення (попереднього перерахунку) попереднього виду пенсії.
Якщо особа після призначення пенсії по інвалідності продовжувала працювати і набула не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі, при переведенні вперше з пенсії по інвалідності на пенсію за віком застосовується показник середньої заробітної плати за три попередні роки.
За матеріалами: Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області

(106)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

449 пенсіонерів змінили вид пенсійного забезпечення Reviewed by on . В області пенсіонери переходять з одного виду пенсій на інший Протягом І кварталу в органах Пенсійного фонду України в Рівненській області переведення з одного В області пенсіонери переходять з одного виду пенсій на інший Протягом І кварталу в органах Пенсійного фонду України в Рівненській області переведення з одного Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.