Понеділок , 6 Квітень 2020Home » Без категорії » 70 експрес-тестів отримала Млинівщина

70 експрес-тестів отримала Млинівщина

Районна лікарня отримала експрес-тести та захисні засоби
Рівненщина отримала медичні засоби та тести 2 видів, які прибули в Україну. Зокрема, понад 1800 ПЛР тестів, 5000 експрес-тестів і захисні засоби.
Нагадаємо, ПЛР-тест є одним з найточніших методів діагностики, адже дає змогу визначити наявність інфекції навіть при мінімальному вмісті її штамів у біологічному матеріалі.
5000 експрес-тестів будуть розподілені між 27 лікувально-профілактичними закладами області. Найбільша кількість передбачена для потреб Рівненської ЦМЛ (1000 шт) та Сарненської ЦРЛ (500 шт), які є госпітальними базами лікування COVID-19.
КНП «Млинівська районна центральна лікарня» Млинівської районної ради отримала 70 експрес-тестів.
Решта швидких тестів передані для закладів вторинного та третинного рівня відповідно до кількості населення, а також у Рівненський гарнізонний госпіталь та обласний лабораторний центр. Крім того, частину швидких тестів залишили у резерві для оперативного реагування на можливе ускладнення епідеміологічної ситуації в тому чи іншому районі, місті, ОТГ, а також для поповнення запасів у тих медзакладах, де вони будуть закінчуватися.
Як повідомив заступник начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник, медики використовуватимуть швидкі тести згідно з Наказом МОЗ № 663 від 13.03.2020. Тобто, ні первинна ланка меддопомоги, ні екстренка не застосовуватимуть швидкі тести. Лише вторинна ланка медицини, де відбуватиметься госпіталізація хворого. Якщо експрес-тест виявив у людини COVID-19, лікарі повинні будуть взяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР.
Респіратори та костюми захисту будуть, передусім, направлені для медиків швидкої допомоги у різні райони області.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(6)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

70 експрес-тестів отримала Млинівщина Reviewed by on . Районна лікарня отримала експрес-тести та захисні засоби Рівненщина отримала медичні засоби та тести 2 видів, які прибули в Україну. Зокрема, понад 1800 ПЛР тес Районна лікарня отримала експрес-тести та захисні засоби Рівненщина отримала медичні засоби та тести 2 видів, які прибули в Україну. Зокрема, понад 1800 ПЛР тес Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.