Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » 74 весна квітує, а біль втрати за загиблими не вщухає (фоторепортаж)

74 весна квітує, а біль втрати за загиблими не вщухає (фоторепортаж)

На Млинівщині відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги
Млинівська громада, як і вся Україна, щороку навесні  відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Тож сьогодні, 9 травня, керівництво громади, військові, мешканці Млинівщини зібралися в центрі селища, щоб вшанувати світлу пам’ять Героїв тих жахливих часів і воїнів сьогодення. Присутні поклали квіти до пам’ятника, могил, а о. Тарас Варварук відслужив поминальну панахиду за душі жертв Другої світової війни.Детальніше як млинівчани вшанували День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – читайте згодом на сайті Інформаційного порталу Млинова.

(151)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

74 весна квітує, а біль втрати за загиблими не вщухає (фоторепортаж) Reviewed by on . На Млинівщині відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги Млинівська громада, як і вся Україна, щороку навесні  відзначає День пам’яті та примирення і На Млинівщині відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги Млинівська громада, як і вся Україна, щороку навесні  відзначає День пам’яті та примирення і Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.