Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » 79 порушень правил рибальства виявили в області

79 порушень правил рибальства виявили в області

Інспектори рибоохоронного патруля склали 43 протоколи
У період з 1 по 30 квітня 2019 року інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля було проведено 5 рибоохоронних рейдів. В результаті, викрито 79 порушень природоохоронного законодавства, з яких 23 грубих. Також складено 43 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено 12 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.
«За даний період на порушників накладено 6 307 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 3 519 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 6  кг водних біоресурсів. Було конфісковано 21 од. заборонених знарядь лову, крім цього, 39 одениць сітних знарядь лову і один електролов – вилучено за актами безхазяйного майна», – повідомили у відомстві.
До судів передали 24 справи для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.
В Управлінні Держрибагентства у Рівненської області функціонує телефонна «гаряча лінія»:  (093) 263-39-32. Про порушення правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.
З 1 квітня вступила в силу нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ. Під час нересту також забороняється проведення вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів (видобування піщано-гравійної суміші, розчистку русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо).

(123)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

79 порушень правил рибальства виявили в області Reviewed by on . Інспектори рибоохоронного патруля склали 43 протоколи У період з 1 по 30 квітня 2019 року інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля було проведено 5 рибо Інспектори рибоохоронного патруля склали 43 протоколи У період з 1 по 30 квітня 2019 року інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля було проведено 5 рибо Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.