П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Аграріям області компенсують витрати

Аграріям області компенсують витрати

Держава зацікавлює господарників до вирощування екологічно чистої продукції
Гроші господарники отримуватимуть з обласного бюджету. Цього року на відшкодування передбачено 100 тисяч гривень.
«Аби отримати сертифікат, агрофірма надає відомості про продукцію інспекторам компанії «Органік стандарт». Це єдина українська установа з сертифікації органічного виробництва, визнана в Європі. Фахівці роблять не лише обстеження самої продукції, а й її вирощування, переробки та транспортування. І, лише, у випадку відповідності усіх цих складових міжнародним стандартам, інспектори видають сертифікат, який визнають навіть у Європі», – розповідає заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.
Процедура отримання цього документа дороговартісна. Саме тому господарникам й відшкодовуватимуть витрати, щоб його одержати. Одному сільгоспвиробнику буде надаватися фінансова підтримка до 30 тисяч гривень, повідомляють у Рівненській ОДА.
Визначати тих, хто має право на отримання компенсації, буде спеціальна комісія. Для цього агрофірмам необхідно надати відомості про наявність сертифікату та кошти, що використані на його отримання. Таку інформацію треба подати до департаменту агропромислового розвитку ОДА до 10 жовтня.
Найбільшими виробниками з органічної продукції в області є ТОВ «Дедденс Агро», СП ТОВ «Агро Органік», ТОВ «Ріттер Біо Агро».

.

(31)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Аграріям області компенсують витрати Reviewed by on . Держава зацікавлює господарників до вирощування екологічно чистої продукції Гроші господарники отримуватимуть з обласного бюджету. Цього року на відшкодування п Держава зацікавлює господарників до вирощування екологічно чистої продукції Гроші господарники отримуватимуть з обласного бюджету. Цього року на відшкодування п Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.