Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Аграрії області підводять підсумки по комплексу робіт

Аграрії області підводять підсумки по комплексу робіт

Млинівські аграрії знають секрет високої врожайності
Аграріями області проводиться комплекс робіт зі збирання пізніх сільгоспкультур та посіву озимих культур під урожай наступного року.
На даний час озимі культури посіяно на площі 88,2 тис. га при прогнозі 124,7 тис. га, що становить 71 відсоток.
Зокрема, посів озимої пшениці та тритикале провели на площі 63,4 тис. га, озимого жита – на площі 22,2 тис. га, озимого ячменю – на площі 2,6 тис. га.
Найбільше площ озиминою засіяли господарства Радивилівського, Млинівського, Дубенського та Рівненського районів, а серед Поліської зони – Березнівського та Костопільського районів.
В області також триває збирання пізніх сільськогосподарських культур.
Так в сільськогосподарських підприємствах солодкі корені викопано на площі 5,3 тис. га, що становить 45 % до прогнозу, накопано 213 тис. т при урожайності 402 центнери з гектара.
Соняшник зібрали на площі 12,9 тис. га, що становить 48 % до площі збирання, намолочено 36,1 тис. т при урожайності 28,0 ц/га. Найкращої урожайності досягнуто у господарствах Млинівського – 41,3 ц/га, Золбунівського – 32,2 ц/га, Рівненського – 30,4 ц/га та Дубенського – 29,9 ц/га районів.
Сою зібрали на площі 26,4 тис. га або 55 % до засіяних площ. Намолотили 71,3 тис. т при середній урожайності 27 ц/га. Найвищої урожайності досягнули у сільськогосподарських підприємствах Млинівського та Радивилівського районів – відповідно 29,1 та 28,3 центнерів з гектара посіву.
Кукурудзу на зерно зібрано на площі 10,6 тис. га, що становить 12 % до площі збирання, намолотили 91,9 тис. т при урожайності 86,7 ц/га. Найкращої урожайності досягнули у господарствах Радивилівського – більше 100 ц/га, Гощанського та Здолбунівського – понад 90 ц/га.

(9)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Аграрії області підводять підсумки по комплексу робіт Reviewed by on . Млинівські аграрії знають секрет високої врожайності Аграріями області проводиться комплекс робіт зі збирання пізніх сільгоспкультур та посіву озимих культур пі Млинівські аграрії знають секрет високої врожайності Аграріями області проводиться комплекс робіт зі збирання пізніх сільгоспкультур та посіву озимих культур пі Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.