Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » Аграрії продовжують посів пізніх ярих культур

Аграрії продовжують посів пізніх ярих культур

Млинівщина у лідерах по посіву кукурудзи в області
В області по всіх категоріях господарств завершено посів ранніх ярих зернових і зернобобових культур на прогнозованих площах 70,6 тис. га та цукрового буряка на 11,3 тисячах гектарів.
Аграрії Рівненщини проводять посів пізніх культур. Станом на 16 квітня поточного року соняшник посіяно на площі 12,9 тис. га (51 %) до запланованих площ. Найбільше соняшника посіяно в сільськогосподарських підприємствах Радивилівського, Рівненського та Дубенського районів на площах: відповідно 4,1; 2,9 та 2,6 тисячах гектарів.
Також проводиться посів сої – 5,2 тис. га (10 %), зокрема на 2,0 тис. га в господарствах Острозького та 1,3 тис. га Гощанського районів.
Кукурудзи на зерно посіяно на 5,5 тис. га (7%) – 2,0 тис. га у Млинівському та 1,2 тис. га у Здолбунівському районах.
За матеріалами: Департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА

(53)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Аграрії продовжують посів пізніх ярих культур Reviewed by on . Млинівщина у лідерах по посіву кукурудзи в області В області по всіх категоріях господарств завершено посів ранніх ярих зернових і зернобобових культур на прогн Млинівщина у лідерах по посіву кукурудзи в області В області по всіх категоріях господарств завершено посів ранніх ярих зернових і зернобобових культур на прогн Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.