Атовці обирали правління спілки і вирішували питання підтримки побратимам

Міжрайонна спілка АТО Млинівщини вирішує проблемні питання атовців
У неділю, 21 жовтня, відбулись чергові збори Об’єднаної міжрайонної спілки ветеранів АТО в Рівненській області. Організував і провів загальні збори голова спілки Юрій Кірись. На сьогодні в організації перебуває 49 осіб, на збори ж прибуло близько 30 осіб. Така явка учасників дозволила вирішити низку організаційних питань. На порядку денному спілки були питання обрання правління, лічильної комісії, ревізійної комісії, визначення термінів річної звітності, членські внески та обрання прес-секретаря.
Першочергово юрисконсульт Едуард Мусіюк ознайомив всіх присутніх з статутом спілки, розділи якого викликали обговорення та узгоджувались думкою більшості. Статут є основним установчим документом, який регулює діяльність спілки. При обранні трьох комісій запропоновані головою кандидатури знайшли підтримку серед атовців. Всі результати голосувань фіксувались у протоколі.
Жваве обговорення в «Різному» викликало питання надання грошової допомоги Петру Хвасу.

«Спільними зусиллями ми знайшли людину, яка погодилась профінансувати операцію нашому побратиму Петру Хвасу. Спонсор готовий хоч сьогодні дати гроші на операцію та імплант, на даному етапі все залежить від обстеження і дати призначення операції. До речі, хлопці, щоб Ви розуміли спілка покликана і на вирішення питань, що потребують матеріальної підтримки учасників АТО і членів їхніх сімей.
Також сьогодні до нас за допомогою звернувся чоловік, його племінник перебуває в Харкові у військовому госпіталі. Хлопець-контрактник підірвався на міні та втратив ногу. Молодий двадцятирічний хлопець потребує фінансової і психологічної підтримки, я вважаю, ми маємо підтримати його та знайти спонсорів. Лікування у Харкові триватиме мінімум півроку. Я думаю, що ми будемо з сім’єю на зв’язку і по можливості підтримаємо», – зазначив Юрій Кірись.
На зборах порушувались наболілі проблеми – земля та медичне лікування.
Головними пріоритетними питаннями, які планує вирішувати організація, за словами її керівництва, буде сприяння в отриманні земельних ділянок по старостинських округах та забезпечення соціального захисту сімей і ветеранів АТО.
Також у спілці встановили річну суму внеску для членів спілки і роз’яснили, що гроші йтимуть на потреби та розвиток спілки.

(555)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.