П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Країна » Безробітним автоматом рахуватимуть дохід у три прожиткові мінімуми

Безробітним автоматом рахуватимуть дохід у три прожиткові мінімуми

На замітку жителям Млинівщини: Міністерство соціальної політики ініціювало більш справедливий підхід до призначення субсидій

Це рішення прийнято в рамках підготовки до монетизації субсидій, яке починає діяти з 1 травня 2018 року та передбачає отримання допомоги в грошовій формі і планується до впровадження протягом наступного опалювального сезону.

При застосуванні нових критеріїв призначення субсидій усі ті, хто потребує допомоги, будуть, як і раніше, отримувати  державну допомогу. Нові правила призначення житлових субсидій не торкаються малозабезпечених людей, пенсіонерів чи офіційно зареєстрованих безробітних. Натомість скоротиться кількість тих, хто звертається за субсидіями, маючи насправді доходи, достатні для того, щоб самостійно сплачувати за комунальні послуги.

Згідно нововведень, безробітним необхідно буде стати на облік до центру зайнятості. А тим людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний,  бо  насправді працює без оформлення  в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом рахуватимуть дохід у три прожиткові мінімуми – 5286 гривень.

Діє з 1 травня 2018 року ще одне нове правило: субсидія відміняється якщо площа квартири перевищує 120м2, а будинку  – 200м2, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Також субсидію не призначають якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, не враховуючи мопед та авто, надане органом соціального захисту населення, а доходи від оренди майна, зокрема, від здачі в оренду квартири, необхідно буде вказувати в деклараціях про доходи – в новій графі «інші доходи».

Нові правила призначення субсидій  дозволять зробити систему соціальної підтримки більш адресною, справедливою допоможе запобігти зловживанням.

За матеріалами: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

(123)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Безробітним автоматом рахуватимуть дохід у три прожиткові мінімуми Reviewed by on . На замітку жителям Млинівщини: Міністерство соціальної політики ініціювало більш справедливий підхід до призначення субсидій Це рішення прийнято в рамках підгот На замітку жителям Млинівщини: Міністерство соціальної політики ініціювало більш справедливий підхід до призначення субсидій Це рішення прийнято в рамках підгот Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.