Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » Більше 11 мільйонів гривень отримують громади Млинівщини

Більше 11 мільйонів гривень отримують громади Млинівщини

В області розподілили інфраструктурну субвенцію
Така фінансова підтримка надійде з державного бюджету згідно з розпорядження КМУ.
Кошти розподілять між громадами відповідно до її площі та кількості сільського населення. Чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більшим буде розмір інфраструктурної субвенції.
«Лише торік об’єднані громади реалізували 90 проектів саме за кошти інфраструктурної субвенції. За ці кошти люди вирішили проблеми, які в громадах довго не вирішувалися. Але найголовніше це те, що в сукупності це все поліпшило послуги для людей у селах та містах», – прокоментував заступник голови ОДА Олександр Корнійчук.
Він нагадав, що для того, щоб ефективно та своєчасно громади змогли використати кошти субвенції, їм необхідно підготувати проектні заявки та подати їх до обласної адміністрації для опрацювання та надання висновків.
Обсяг субвенції (тис. грн ):
Бокіймівська – 2429,8
Млинівська – 4405,3
Острожецька – 2227
Підлозцівська – 808,9
Ярославицька – 1261,5

(106)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Більше 11 мільйонів гривень отримують громади Млинівщини Reviewed by on . В області розподілили інфраструктурну субвенцію Така фінансова підтримка надійде з державного бюджету згідно з розпорядження КМУ. Кошти розподілять між громадам В області розподілили інфраструктурну субвенцію Така фінансова підтримка надійде з державного бюджету згідно з розпорядження КМУ. Кошти розподілять між громадам Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.