Вівторок , 12 Листопад 2019Home » Млинівщина » Болюче питання виділення землі атовцям вирішується в діалозі

Болюче питання виділення землі атовцям вирішується в діалозі

Учасники АТО прийшли на прийом до голови Млинівської громади
Керівник Об’єднаної міжрайонної спілки ветеранів АТО в Рівненській області спільно з побратимами 21 січня прийшли на особистий прийом до голови Млинівської громади. Також до атовців долучився Микола Колесник, який побажав поставити декілька запитань очільнику Дмитру Левицькому.
Голова громади запросив присутніх за круглий стіл до конструктивного діалогу. Першим запитав Микола Колесник про судові рішення щодо Млинівської гуманітарної гімназії та можливості детального оприлюднення діяльності селищної ради. Запитання породили бурхливе обговорення. Дмитро Левицький відповів, що у гімназії є чимало проблем, які потребують вирішень, а щодо оприлюднення діяльності, то селищна рада висвітлює роботу на сайті, в соцмережі та газеті.
Голова спілки спільно з Петром Хвасом, Валерієм Білоусом, Максимом Ганієвим звернулись до посадовця з наболілим питанням, яке на Млинівщині не вирішується протягом 3 років – земельним.
«Більше півроку назад у нас були збори спілки АТО в центрі дозвілля, на яких вирішувалось питання виділення земельних ділянок для учасників бойових дій. Мова йшла про ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків у сeлищі Млинів, а також черговість їх виділення. Писали спільне положення. Ми з хлопцями прийшли запитати – на якій стадії вирішення цього питання?», – запитав керівник спілки Юрій Кірись.

Вичерпну відповідь дав Олександр Міщанюк:
«Положeнням про порядок отримання учасниками АТО, які отримали статус учасника бойових дій, та члeнам сімeй загиблих учасників АТО, які отримали статус учасника бойових дій, зeмeльних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівeль і споруд на тeриторії смт Млинів, затвeрдили рішeнням сeлищної ради ще в листопаді минулого року. Положення є, і є почерговість, але існує певна процедура. На даний час історико-архітектурний план селища перебуває на погодженні в Міністерстві культури України. Наступний крок – погодження в Мінрегіоні та в містобудівній раді Рівного. Залишилось три завершальні етапи, але вони будуть погоджуватись і допрацьовуватись ще неодноразово, бо це така процедура».
Дмитро Левицький підтвердив обов’язкову процедуру погодження генплану. Та закликав колишніх бійців до конструктивного діалогу та співпраці, бо тільки спільними зусиллями можна прийти до істини.
«Ми з вами можемо працювати паралельно, коли там на верхах проходить процедура погодження та затвердження – Ви маєте перереєструватись у селищній раді. Я дав вказівку, всі сільські ради були повідомлені і мали повідомити учасників АТО про перереєстрацію заяв. Результат – одиниці звернулись, от і весь процес призупинився. Буде перереєстрація, жеребкування і тільки по завершенні процедури оформлення нададуть ділянки. Але це буде не раніше червня поточного року. І я вас запевняю – ніхто з млинівчан не отримує землю без генплану».
Головне питання Об’єднаної міжрайонної спілки ветеранів АТО розглянули і є спільні завдання у його вирішенні. Перш за все, атовцям слід перереєструватись у селищну раду. Чи зміниться ситуація після затвердження генплану – Інформаційний портал Млинова проінформує читачів.

(256)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Болюче питання виділення землі атовцям вирішується в діалозі Reviewed by on . Учасники АТО прийшли на прийом до голови Млинівської громади Керівник Об’єднаної міжрайонної спілки ветеранів АТО в Рівненській області спільно з побратимами 21 Учасники АТО прийшли на прийом до голови Млинівської громади Керівник Об’єднаної міжрайонної спілки ветеранів АТО в Рівненській області спільно з побратимами 21 Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.