Четвер , 12 Грудень 2019Home » Млинівщина » Браконьєри не дрімають

Браконьєри не дрімають

На Хрінницькому водосховищі піймали порушника
У період з 4 по 10 липня інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 20 порушень законодавства в сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали 9 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та дев’ять – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Крім цього, оформили 2 акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.
«За даний період на порушників наклали 867 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 10 650 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили більше 7 кг водних біоресурсів. Конфіскували 6 одиниць заборонених знарядь та 5 одиниць сітних знарядь лову – вилучили за актами безхазяйного майна. До районних судів передали 9 справ для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності», – повідомили у відомстві.
9 липня рейдовою групою інспекторів на Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Вербень Демидівського району викрили порушника. Чоловік здійснював вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – сіткою. У сітках знаходилось 10 штук ляща загальною масою 2 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 1 700 грн.
На осіб оформили протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які направили до районного суду Рівненської області для притягнення осіб до адміністративної відповідальності.
Нерестова заборона закінчилась, але деякі обмеження на лов водних біоресурсів залишаються. Зокрема, рибу дозволено ловити з берега або човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом. Крім цього, добова норма вилову риби на одну людину не повинна перевищувати 3 кг, а раків – 30 шт.

(101)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Браконьєри не дрімають Reviewed by on . На Хрінницькому водосховищі піймали порушника У період з 4 по 10 липня інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 20 порушень законодавства в сф На Хрінницькому водосховищі піймали порушника У період з 4 по 10 липня інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 20 порушень законодавства в сф Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.