Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Будинок творчості школярів приймав гостей з Англії

Будинок творчості школярів приймав гостей з Англії

Англійка з українським корінням завітала на землю предків
У Млинівський будинок творчості школярів 12 листопада завітали гості з Англії, міста Шеффілд, графства Південний Йоркшир – Анна Зеленко та Жаннет Ашмон. Пані Анна має українське коріння, хоча на Україну приїхала вперше. Разом з нею до нас завітала її англійська подруга Жаннет. Гості цікавляться історією нашої держави, традиціями, релігією, освітою. Вони відвідали Млинівський краєзнавчий музей, Свято-Михайлівську церкву селища Млинів.
Колектив БТШ запросив Анну та Жаннет відвідати заклад. А так, як будинок творчості школярів знаходиться в приміщенні Млинівської ЗОШ № 3, то спочатку провели екскурсію цим опорним навчальним закладом. Мовний бар’єр  допомогла подолати учениця 10 класу Олександра Скиба, під керівництвом вчителя англійської мови Алли Юхимчук. Гостям дуже сподобалась сучасна їдальня, актова зала та кінотеатр. Два великих спортивних зали, перевдягальні, душові, величезна кількість туалетів – на їхню думку, все це сприяє кращому навчанню. Справили враження оформленні коридори та фойє навчального закладу. Учні молодших класів показали, як користуватись інтерактивною підлогою, а старшокласники розповіли, що на перервах полюбляють грати настільний теніс та хокей.

Велике враження на гостей справило перебування в кабінеті Млинівського БТШ. В Англії немає такої форми позашкільної роботи, а клуби за інтересами лише платні. Більшість займаються танцями або фітнесом. Вироби вихованців зацікавили своєю майстерністю та різнобарвністю. Багато фотографували, брали до рук, запитували як і з яких матеріалів виготовлені вироби. Гуртківці підготували подарунки закордонним гостям – ляльку-мотанку, гердан та розписану дощечку, щоб обереги були згадкою про Україну. Обмінялись контактами для співпраці з українським клубом міста Манчестер, з яким тісно співпрацює Пані Анна. Щонеділі етнічні українці збираються в клубі, вивчають українську мову, співають пісні, декламують вірші. Напевно, тому Анна відразу впізнала портрети Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка під час відвідування шкільної бібліотеки.
На завершення візиту гості висловили сподівання на плідне спілкування дітей української громади міста Манчестер з дітьми з селища Млинів, вихованцями Млинівського будинку творчості школярів.

За матеріалами: Млинівський БТШ

 

(57)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Будинок творчості школярів приймав гостей з Англії Reviewed by on . Англійка з українським корінням завітала на землю предків У Млинівський будинок творчості школярів 12 листопада завітали гості з Англії, міста Шеффілд, графства Англійка з українським корінням завітала на землю предків У Млинівський будинок творчості школярів 12 листопада завітали гості з Англії, міста Шеффілд, графства Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.