Home » Млинівщина » Червоно-чорні перервали безпрограшну серію матчів (фото)

Червоно-чорні перервали безпрограшну серію матчів (фото)

Забитий на перших хвилинах гол у Млинові не приніс перемогу народному клубу
Черговий поєдинок на млинівському стадіоні «Колос» відбувся 11 травня. У порівнянні з минулою грою вболівальників на трибунах значно побільшало, а їхня підтримка – стала ще активнішою. Противником червоно-чорних стала команда «Минай» із Закарпаття.
Гравці НК «Верес» не розчарували фанів і з перших хвилин активно атакували ворота Минаю. Один з таких нападів завершився влучним попаданням у ворота на 9 хвилині гри. Перший гол суботньої гри забив Ярослав Рафальський. А вже на 40 хвилині – гості зрівняли рахунок. Найкращий бомбардир Групи «А» в другій лізі Роберт Гегедош втік лівим флангом і з гострого кута зумів пробити повз Ігоря Фіяла. Перший тайм завершився рахунком 1:1.
Відразу після перерви, не встигши включитися у гру, рівняни пропустили ще один гол, який став для команди в біло-блакитній формі переможним. На 46 хвилині гри м’яч у ворота господарів знову забив Роберт Гегедош. Хоча гравці народного клубу й залишили всі сили на полі – це не принесло їм перемогу. Матч завершився рахунком 1:2 на користь гостей.
Результати поєдинку прокоментував тренер НК «Верес» Олег Шандрук:
«На нашу гру в другому таймі вплинув швидкий пропущений гол після перерви. Команді знадобився час, аби оговтатися. Суперник у свою чергу грав по результату, тому нам було складніше створювати гольові моменти. Тим не менше, вважаю, якби ми реалізували хоча б половину зі створених моментів – ми б сьогодні перемогли. На жаль, реалізація нас підвела».

До суботнього поєдинку «Верес» підійшов із п’ятьма поспіль матчами без поразок. А чергова перемога дозволила б рівнянам обійти суперника в турнірній таблиці.
Наступна гра в Млинові відбудеться вже на цьому тижні, 15 травня. Вболівальників запрошують підтримати команду.

Більше фото – на сторінці Інформаційного порталу Млинова у Facebook.

(33)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Червоно-чорні перервали безпрограшну серію матчів (фото) Reviewed by on . Забитий на перших хвилинах гол у Млинові не приніс перемогу народному клубу Черговий поєдинок на млинівському стадіоні «Колос» відбувся 11 травня. У порівнянні Забитий на перших хвилинах гол у Млинові не приніс перемогу народному клубу Черговий поєдинок на млинівському стадіоні «Колос» відбувся 11 травня. У порівнянні Rating: