П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Чи буде аграрний кластер з виробництва молока у Млинові

Чи буде аграрний кластер з виробництва молока у Млинові

Взавтра вирішиться доля одного з головних проектів громади
Вже завтра, 16 травня, в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення додаткового конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. Загалом розглядатимуться 43 проекти на загальну суму фінансування – 54945777.937 грн.
Серед поданих проектів два розвиткові, які подали об’єднані громади і які розроблялися за підтримки Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування. Так, розвитковий проект подала Млинівська об’єднана громада, яка планує створити аграрний кластер з виробництва молока. Варто зазначити, що громада вже зробила перші кроки на цьому шляху. Тиждень тому було сформоване місцеве партнерство зайнятості, у якому питання виробництва та переробки молока є на першому місці.
Розвиткові проекти не тільки дають можливість створити у громадах нові робочі місця, а, насамперед, сприяють самозайнятості населення. А це у наш непростий час є надзвичайно важливим. Тому є сподівання, що вони успішно пройдуть конкурсний відбір і будуть реалізовані в громадах.
За матеріалами: Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування

(335)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Чи буде аграрний кластер з виробництва молока у Млинові Reviewed by on . Взавтра вирішиться доля одного з головних проектів громади Вже завтра, 16 травня, в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбудеться засіданн Взавтра вирішиться доля одного з головних проектів громади Вже завтра, 16 травня, в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбудеться засіданн Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.