Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Чудодійність джерел підтвердили і науковці

Чудодійність джерел підтвердили і науковці

В області назвали три ідеальні вододжерела
Рівненський обласний лабораторний центр назвав три ідеальні джерела. І до «блакитного переліку» належать:
– Джерело Св. Сергія в с.Грушвиця Рівненського району;
– Джерело Святої Праведної Анни с.Онишківці Дубенського району ;
– Джерело в с.Городище Рівненського району.
Ідеальне джерело – поняття дуже умовне. Вплив людей та природних явищ з часом змінюють його характеристики. Тому дуже важливо, щоб скарби Рівненщини, про які ми розповідали цими днями, були не лише даром природи, але й нашим спільним надбанням.
Джерельну воду, які б гарні характеристики вона не мала, не варто зберігати тривалий час. А як же бутильована вода, – спитаєте ви, – термін придатності якої декілька місяців? Природні води мають власну мікрофлору екосистеми, так звану, аутохтонну. Промислового знезараження, на відміну від фасованої води, природна, зрозуміло, не проходить. Крім того, вода зазвичай зберігається у пластикових ємностях, які змінюють її хімічний склад не в кращий бік. Тому довго вдома таку воду не тримайте, а якщо зберігаєте, то у прохолодному місці без потрапляння прямих сонячних променів.
Фото ілюстративне

 

(199)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Чудодійність джерел підтвердили і науковці Reviewed by on . В області назвали три ідеальні вододжерела Рівненський обласний лабораторний центр назвав три ідеальні джерела. І до «блакитного переліку» належать: – Джерело С В області назвали три ідеальні вододжерела Рівненський обласний лабораторний центр назвав три ідеальні джерела. І до «блакитного переліку» належать: – Джерело С Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.