Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Де цьогоріч оздоровитись дітлахам Рівненщини

Де цьогоріч оздоровитись дітлахам Рівненщини

Область презентувала оздоровчі заклади для дітей
Влітку цього року на Рівненщині планують розпочати роботу 230 закладів відпочинку й оздоровлення. Серед них: 117 дитячих таборів з денним перебуванням і 93 табори праці та відпочинку, 11 наметових містечок, 7 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (шість – санаторного типу, один – позаміський) та два санаторії.
Станом на 31 травня в області із 9 стаціонарних закладів оздоровлення і відпочинку, санаторіїв нашої області відповідно до планів-графіків допущено до роботи, в тому числі підписані відповідні акти органами Держпродспоживслужби, п’ять оздоровниць.
У червні цього року в нашій області розпочали роботу 5 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них: 4 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку (3 – санаторного типу, 1 – позаміський), один санаторій. Серед яких дитячі заклади санаторного типу: «Агатівка» с.Симонів Гощанського району, «Країна мрій» с. Межиричі Острозького району, «Електронік-Рівне», с.Кустин Рівненського району;
– позаміський оздоровчий заклад «Чайка» Рівненської філії ПАТ «Укртелеком», с.Хрінники Демидівського району;
– санаторій «Горинь» смт Степань Сарненського району.
На виконання розпорядження голови обласної держадміністрації від 18.04.2019 № 338 та з метою перевірки стану готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв нашої області, що розпочали свою роботу, членами оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 04 – 06 та 11 червня цього року провели моніторингові візити до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка», «Електронік-Рівне» Рівненської міської ради, Острозького дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Країна мрій»; оздоровчого закладу «Чайка» Рівненської філії ПАТ «Укртелеком» і санаторію «Горинь» Рівненської області.

 

(69)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Де цьогоріч оздоровитись дітлахам Рівненщини Reviewed by on . Область презентувала оздоровчі заклади для дітей Влітку цього року на Рівненщині планують розпочати роботу 230 закладів відпочинку й оздоровлення. Серед них: 11 Область презентувала оздоровчі заклади для дітей Влітку цього року на Рівненщині планують розпочати роботу 230 закладів відпочинку й оздоровлення. Серед них: 11 Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.