Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Депутати розділили кошти і остаточно погодились на приєднання

Депутати розділили кошти і остаточно погодились на приєднання

На позачерговій сесії депутати вирішували питання і куштували випічку
Млинівська об’єднана громада 2 листопада провела 24 позачергову сесію селищної ради. На порядок денний винесли три питання, які потребували термінового вирішення.
Щодо добровільного приєднання Мальованської сільради до Млинівської громади доповів секретар селищної ради.

«На сьогоднішній день ми з вами вийшли на фінішну пряму щодо питання приєднання сільської ради до нашої громади. Проект рішення був направлений на погодження в область. Всі висновки затверджені ще 23 жовтня. Обласна адміністрація надала висновки, що рішення відповідає Законам України та Конституції. Відповідно ми маємо затвердити рішення про добровільне приєднання територіальної громади сіл Мальоване та Долина Мальованської сільської ради до Млинівської об’єднаної територіальної громади. А після остаточного затвердження рішення селищний голова направляє лист в облдержадміністрацію, щоб там звернулись в центральну виборчу комісію для призначення додаткових виборів. Вибори дадуть змогу обрати депутата, який буде представляти інтереси старостинського округу в нашій громаді. І тільки коли будуть оголошені результати – Мальованська сільська рада припинить своє існування і набуде статусу старостинського округу. Однак, об’єднання вже неможливе до нового року », – зазначив Олександр Міщанюк.
Всі депутати підтримали проект рішення.
Обговорення серед обранців викликало питання про перевиконання бюджету. Очільник ОТГ Дмитро Левицький пояснив зміни так:
«Ми, як і кожна громада, планували одні видатки і надходження. На це незначне перевиконання бюджету розраховували ще в першому півріччі, але не так сталось, як гадалось. Ви самі бачите скільки в громаді є першочергових питань, які потребують коштів. Я вас розумію – кожен депутат хоче щось вирішити на своєму окрузі. Я так, як і ви очікував на співфінансування деяких проектів. Але гроші не надходять і ми перекриваємо всі потреби власними коштами. Розпочався опалювальний сезон і зросла ціна на газ. В нас лікарня, школи і дошкільні заклади мають підтримуватись в одному тепловому режимі. Ціна збільшилась на енергоносії і збільшились незаплановані видатки. Ви мали змогу ознайомитись із змінами до бюджету 2018 року і бачите, що зміни є необхідні».

Зміни схвалили усі, окрім Валерія Ярмолюка, який утримався.
Останнім розглядали питання затвердження програми підтримки розвитку структурних підрозділів первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення доступності медицини для населення Млинівської селищної ради на 2018-2020 роки. Всі аспекти зазначив головний лікар КЗ «Млинівський районний центр ПМСД» Василь Семенюк. Програма не викликала запитань ні в кого, тому і отримала одноголосну підтримку при голосуванні.

А завершили сесію куштуванням свіжої випічки, яку вперше спекли пекарі на новому обладнанні в Млинівській ЗОШ № 3.

(465)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Депутати розділили кошти і остаточно погодились на приєднання Reviewed by on . На позачерговій сесії депутати вирішували питання і куштували випічку Млинівська об’єднана громада 2 листопада провела 24 позачергову сесію селищної ради. На по На позачерговій сесії депутати вирішували питання і куштували випічку Млинівська об’єднана громада 2 листопада провела 24 позачергову сесію селищної ради. На по Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.