Депутати розпоряджалися коштами та майном громади

На сесії у Млинові обранці розглянули понад 100 питань порядку денного
Чергова 25 сесія Млинівської селищної ради мала б розпочатися 29 листопада о 10 год. Проте після того як депутати та Дмитро Левицький зібралися в актовій залі, очільник громади шокував присутніх зверненням:
«Нещодавно стало відомо, що районна рада виставила на аукціон об’єкти Млинівської ЦРЛ, що на вул. С. Бандери, які належать Млинівській селищній раді».
Такі дії секретар Олександр Міщанюк назвав рейдерською атакою. Оскільки в цей же день сесія проходила і в районі, депутати вирішили завітати до своїх колег, щоб отримати пояснення. Детальніше про цю ситуацію читайте згодом на сайті Інформаційного порталу Млинова.
Повернувшись в актову залу Млинівської селищної ради, депутати приступили до порядку денного. Першочергово обговорили основні питання, два з яких стосувалися передачі майна. Одноголосно проголосували присутні за те, щоб дати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради на передачу з 31 грудня у власність Повчанської сільської ради майна на суму 68642,37 грн (основні засоби) та 17661,53 грн (матеріальні цінності).
Наступне питання стосувалося виробничих активів загальною вартістю понад 50 тис. грн, які громада передала інклюзивному центру, управлінню освіти, культури, туризму, молоді та спорту, Комбінату комунальних підприємств та Центру надання соціальних послуг. Таку пропозицію обранці також підтримали одноголосно.
Позачергово розглянули додаткове питання щодо внесення змін до бюджету.
«Зміни до загального фонду селищної ради – на 1 922 900 грн, з яких 1 773 868 грн за рахунок соцеконому та 149 032 грн субвенції з інших громад. Збільшити видатки загального фонду на 1 млн 40 тис. 284 грн та видатки соціального фонду на 882 тис. 616 грн. Можливо будуть запитання чому спрямовуємо саме 1 млн 700 на капітальні видатки і збільшуємо видатки загального, а не спеціального фонду – через перекидку, в зв’язку з якою й ініціювали внесення в порядок денний питання змін до бюджету. Це 900 тис. залишку освітньої субвенції, які нам передали з району і з спеціального фонду ми перенесли його в загальний на зарплату вчителів», – пояснила начальниця фінансового управління Людмила Гусак.
За такі зміни депутати проголосували теж одноголосно. Після цього очільник громади Дмитро Левицький покинув залу в зв’язку з виникненням невідкладних справ, тож сесія продовжилася під керівництвом секретаря Олександра Міщанюка.

Наступний проект рішення передбачав безкоштовно прийняти у власність громади легковий автомобіль зі спільної власності територіальних громад Млинівського району.
«Будемо просити, щоб цей автомобіль передали інклюзивно-ресурсному центру для привезення фахівців до закладів освіти, де навчаються діти, які проживають в селах і не завжди можуть дістатися до Млинова. Цей транспорт допоможе як фахівцям, так і батькам», – розповіла керівник управління освіти Тамара Доманська, після слів якої депутати одноголосно підтримали таку пропозицію.
Далі присутні вислухали пропозицію внести зміни до плану соціально-економічного розвитку на поточний рік, а саме додати такі проекти:
– Капітальний ремонт покрівлі Млинівського дошкільного навчального закладу ясла-садок №1 «Казка» Млинівської селищної ради;
– Капітальний ремонт приміщення актової зали Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
– Капітальний ремонт будівлі школи по вул. Рівненській, 15 в смт Млинів (заміна вікон та зовнішніх дверей);
– Капітальний ремонт покриття вулиці Михайлівська в смт Млинів;
– Реконструкція вуличного освітлення в с. Іванківці.
Такий розподіл коштів викликав емоційні обговорення, оскільки обранці не розуміли чому стільки грошей пішло на 3 школу, а на інші заклади – значно менше. Не зважаючи на це, присутні одноголосно проголосували за такий проект рішення.
Чергове питання, яке теж стосувалося Млинівської ЗОШ I-III ст. №3 вже традиційно викликало обурення присутніх. Керівництво школи просило додати їхньому закладу дві додаткові ставки.
«Відповідно до звернення директора школи №3 ми вносимо зміни до структури цього закладу в частині обслуговуючого персоналу. 2 посади ми нещодавно скоротили, але життя показало, що вони потрібні. В школу планують взяти для цілодобової охорони території сторожа та ще одного працівника на кухню», – пояснила причини таких змін Тамара Доманська.
Присутніх цікавило скільки вартуватимуть ці дві ставки для громади, а Олександр Міщанюк нагадав, як на минулій сесії куштували випічку, приготовлену на новому обладнанні, яке теж потребує додаткового обслуговування. Переконати в правильності такого рішення вдалося не всіх обранців – Сергій Ільчишин, Валерій Ярмолюк та Світлана Гасяк утрималася, а всі інші проголосували «за».
Інше ж питання стосувалося звернення від сусідньої громади.
«Надійшло звернення від Ярославицької ОТГ, що вони хочуть внести в себе 2 працівники по догляду на виїзді. Для того, щоб не створювати свою установу, вони хочуть долучитися до нашого Терцентру і зобов’язуються фінансувати роботу 2 людей», – пояснив Валерій Феха, а депутати одноголосно підтримали прохання Ярославицької громади.
Інші питання депутати довго не обговорювали – одноголосно присутні внесли зміни до положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти, визначили виконавця послуг вивезення побутових відходів, затвердили Положення про фінансово-економічне управління Млинівської селищної ради та заслухали звіт про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей. Після цього обранці вирішили ще близько 100 земельних питань.

(139)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.