П’ятниця , 24 Січень 2020Home » Країна » Депутати втратили недоторканність

Депутати втратили недоторканність

Керманич держави підписав відповідний закон
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України» № 27-ІХ, ухвалений Верховною Радою 3 вересня 2019 року.
Згідно з законом, стаття 80 Конституції України викладається у новій редакції, яка не містить положень про те, що народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність і вони не можуть без згоди Верховної Ради бути притягнуті до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані.
Водночас, згідно з новою редакцією статті 80-ї Основного Закону, народні депутати не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або за висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.
Передбачається, що закон набуде чинності з 1 січня 2020 року.

(26)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Депутати втратили недоторканність Reviewed by on . Керманич держави підписав відповідний закон Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України що Керманич держави підписав відповідний закон Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України що Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.