Вівторок , 18 Червень 2019Home » Країна » Держава обіцяє підвищити пенсії уже з наступного місяця

Держава обіцяє підвищити пенсії уже з наступного місяця

Зростуть пенсії для близько 1 мільйона українців
У державному бюджеті України на 2018 рік передбачене підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року – з 1 липня та з 1 грудня.
Про це розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
За його словами, з 1 липня відбудеться підвищення виплат для тих людей, розмір пенсії яких залежить від прожиткового мінімуму.
«З 1 липня збільшується прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Пенсійні виплати зростуть приблизно для 1 мільйона українців», – сказав він.
Віце-прем’єр-міністр зазначив, що наступне підвищення пенсійних виплат, відповідно до Державного бюджету України, відбудеться з 1 грудня. «Розмір мінімальної пенсії зросте до майже 1500 грн.», – зауважив він.
«Але якщо у нас з’явиться додатковий ресурс у бюджеті Пенсійного фонду, ми спробуємо позапланово реалізувати певні пенсійні програми, як ми це зробили в жовтні минулого року», – наголосив Павло Розенко.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(41)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Держава обіцяє підвищити пенсії уже з наступного місяця Reviewed by on . Зростуть пенсії для близько 1 мільйона українців У державному бюджеті України на 2018 рік передбачене підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року Зростуть пенсії для близько 1 мільйона українців У державному бюджеті України на 2018 рік передбачене підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.