Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Десятилітня учениця здобула перемогу в обласному конкурсі

Десятилітня учениця здобула перемогу в обласному конкурсі

Літературний конкурс «Перло многоцінне» поповнився талановитою дівчинкою з Млинівщини
Традиційно у переддень свята Дня української писемності та мови 8 листопада відбулось нагородження переможців щорічного обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне».
За сприяння Філіалу Злученого Українського Американського Допомогового комітету в рамках проекту «Іду з дитинства до Тараса», переможцям конкурсу подарували безкоштовну поїздку у Канівський музей Тараса Шевченка, повідомляє Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.
В номінації Проза (молодші класи) перемогу здобула Сардига Діана, 10 років, учениця 5 класу Новинодобрятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Млинівського району.

(172)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Десятилітня учениця здобула перемогу в обласному конкурсі Reviewed by on . Літературний конкурс «Перло многоцінне» поповнився талановитою дівчинкою з Млинівщини Традиційно у переддень свята Дня української писемності та мови 8 листопад Літературний конкурс «Перло многоцінне» поповнився талановитою дівчинкою з Млинівщини Традиційно у переддень свята Дня української писемності та мови 8 листопад Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.