П’ятниця , 24 Січень 2020

Home » Млинівщина » Діти на змаганнях здобули комплекти нагород

Діти на змаганнях здобули комплекти нагород

Млинівські спортсмени стали призерами змагань з кіокушин карате
На Дубенщині 12 січня відбулись змагання, що дали старт відбору на Чемпіонат України (травень) та Чемпіонат Європи (липень) – Кубок Дубенщини.
«В нас ще не пройшла ейфорія київських змагань, а тут знову наш клуб поповнився призерами, – ділиться враженнями тренер млинівської команди Serhii Skoropadskyi. – Наш «CLAN» представили 36 спортсменів, з них 26 каратистів із Млинова. То ж і командний результат маємо гарний».
Привітав спортсменів і голова Млинівської райдержадміністрації Bitsiuk Denis, побажавши учасникам змагань успіхів та нових спортивних досягнень.
Коровіцкій Артур – 3 місце.
До слова, з відзнакою, а саме – Пам’ятною медаллю за внесок у розвиток кіокушин карате, повернувся із змагань й наставник наших чемпіонів Сергій Скоропадський.

(45)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Діти на змаганнях здобули комплекти нагород Reviewed by on . Млинівські спортсмени стали призерами змагань з кіокушин карате На Дубенщині 12 січня відбулись змагання, що дали старт відбору на Чемпіонат України (травень) т Млинівські спортсмени стали призерами змагань з кіокушин карате На Дубенщині 12 січня відбулись змагання, що дали старт відбору на Чемпіонат України (травень) т Rating: 0