Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Дітям, що досягнули 14 років слід мати ID-картки

Дітям, що досягнули 14 років слід мати ID-картки

Через ID-картки відбувається реєстрація на ЗНО
В країні 5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО, яка триватиме до 25 березня. Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання обов’язкова наявність паспорта громадянина України (ID-картки).
Досягнувши 14-ліття, для отримання ID-картки необхідно звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання, або – центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів, повідомляють в управлінні ДМС України в Рівненській області.
Вперше біометричний паспорт оформляється виключно за місцем реєстрації. Послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше – безкоштовна. Термін оформлення документа 20 робочих днів.
Необхідні документи для оформлення ID-картки зведені до мінімуму: свідоцтво про народження, паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код.

 

(33)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Дітям, що досягнули 14 років слід мати ID-картки Reviewed by on . Через ID-картки відбувається реєстрація на ЗНО В країні 5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО, яка триватиме до 25 березня. Для проходження зовнішнього незалежн Через ID-картки відбувається реєстрація на ЗНО В країні 5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО, яка триватиме до 25 березня. Для проходження зовнішнього незалежн Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.