Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Діти з інвалідністю стали обласними призерами (фото)

Діти з інвалідністю стали обласними призерами (фото)

Млинівчани на Спартакіаді здобули золото і срібло
В м. Костопіль в манежі Костопільської ДЮСШ 20-21 квітня відбулися змагання з легкої атлетики в програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Рівненської області, як II етапу Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.
У змаганнях взяли участь 47 дітей з інвалідністю з Березнівського, Зарічненського, Костопільського, Рокитнівського районів, міста Дубно, Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1 І-ІІІ ступенів, Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І ІІ ступенів, Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, Острозької спецшколи-інтернату та Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів та спортсмени Млинівської ОТГ.
Змагалися юнаки та дівчата у двох вікових групах: старша вікова група – 2004 – 2005 роки народження, молодша вікова група – 2006 – 2008 роки народження, повідомляють у Млинівській ОТГ.
Змагання проводились в особистому заліку окремо серед юнаків та дівчат у вікових групах та по нозологіях з таких дисциплін: біг 60 м, 100 м, 200 м, стрибки в довжину з місця та з розбігу, метання м’яча та штовхання ядра.
Переможцями змагань стали:
Біг 100 м дівчата
старша вікова група
ІІ місце – Шульгін Марія, вади зору (Млинівська ОТГ);
Біг 200 м дівчата
старша вікова група
ІІ місце – Шульгін Марія, вади зору (Млинівська ОТГ);
Біг 200 м юнаки
молодша вікова група
І місце – Савчук Роман, УОРА, (Млинівська ОТГ);
Стрибки в довжину з розбігу
дівчата, старша вікова група
І місце – Шульгін Марія, вади зору (Млинівська ОТГ).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

(29)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Діти з інвалідністю стали обласними призерами (фото) Reviewed by on . Млинівчани на Спартакіаді здобули золото і срібло В м. Костопіль в манежі Костопільської ДЮСШ 20-21 квітня відбулися змагання з легкої атлетики в програмі облас Млинівчани на Спартакіаді здобули золото і срібло В м. Костопіль в манежі Костопільської ДЮСШ 20-21 квітня відбулися змагання з легкої атлетики в програмі облас Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.