Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Дітям пояснювали, як діяти при знущанні однолітків

Дітям пояснювали, як діяти при знущанні однолітків

В Новинодобрятині дітям роз’яснили, як діяти в разі булінгу
Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.
Останніми роками набуло значного поширення таке явище, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років.
За даними ВООЗ наша країна знаходиться в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів. Вона залишила далеко позаду не лише найбільш соціально благополучні Данію чи Норвегію, але й, приміром, Угорщину та Грецію.
Торік 67% українських дітей або були жертвами, або кривдниками, або свідками булінгу. Чверть із них безпосередньо зазнали цькувань. 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.
Чи не вперше в Україні заговорили голосно й відверто про цю проблему. Тому Міністерством юстиції України в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проводиться інформаційна кампанія в закладах освіти «Зупинимо булінг разом!».
Тож, сьогодні, 13 вересня 2018 року, начальником Млинівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оленою Мотько проведено урок «Стоп булінг» для учнів 5-7 класів Новинодобрятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Млинівської селищної ради Рівненської області, на якому дітям розповіли про те, що таке булінг, форми булінгу, що робити, якщо дитина стала жертвою булінгу або його свідком та ін.
За матеріалами: Млинівський РВ ДРАЦС ГТУЮ у Рівненській області

(50)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Дітям пояснювали, як діяти при знущанні однолітків Reviewed by on . В Новинодобрятині дітям роз’яснили, як діяти в разі булінгу Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими діть В Новинодобрятині дітям роз’яснили, як діяти в разі булінгу Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими діть Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.