Понеділок , 20 Січень 2020Home » Країна » Для водіїв введуть «ноу-хау»

Для водіїв введуть «ноу-хау»

На Рівненщині функціонуватиме програма електронні посвідчення водія
Перші цифрові послуги «Держава в смартфоні» вже скоро запрацюють. Електронні посвідчення водія, техпаспорт та багато іншого. Уряд ухвалив низку рішень, які дозволять запустити онлайн-послуги вже незабаром. Це експериментальний проект, надалі буде розширюватися перелік цифрових послуг.
«Ми в Уряді хочемо, щоб державна система працювала для людей. Не заважала, а полегшувала життя українцям», – прокоментував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Одними з перших елементів «Держави в смартфоні» буде запровадження онлайн-сервісів державних послуг для водіїв у тестовому режимі. Вже незабаром у рамках проекту «Дія» запрацює мобільний додаток з цими послугами.
Це значить, що абсолютно всі водії можуть не носити з собою права кожен день, а власники автомобілів ще і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Це на першому етапі. Потім зробимо так, що і не власники автомобілів зможуть показати техпаспорт в додатку.
«Наша мета – до 2024 року усі послуги перевести в онлайн», – наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
А ще Уряд ухвалив законопроект, який дозволить замовляти номери на авто через інтернет у будь-якого виробника.
Як це працює зараз. При реєстрації транспортних засобів громадянин міг обрати номерний знак винятково з переліку тих, які були в сервісному центрі. Вигравали від цього корупціонери, які «допомагали» обрати «гарний» номер, а також великі монополісти – виробники номерів.
З ухваленням проекту це зміниться, при реєстрації транспортного засобу людина буде отримувати свідоцтво про його реєстрацію із обраним номерним знаком. Можна буде замовляти у будь-якого виробника потрібний номер. Головна вимога – відповідність номерного знака державному стандарту.

 

 

(34)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Для водіїв введуть «ноу-хау» Reviewed by on . На Рівненщині функціонуватиме програма електронні посвідчення водія Перші цифрові послуги «Держава в смартфоні» вже скоро запрацюють. Електронні посвідчення вод На Рівненщині функціонуватиме програма електронні посвідчення водія Перші цифрові послуги «Держава в смартфоні» вже скоро запрацюють. Електронні посвідчення вод Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.