П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » До громади приєднали ще одну сільську раду

До громади приєднали ще одну сільську раду

На сесії Млинівської ради обрали трьох почесних громадян
Сьогодні, 5 жовтня, в Млинівській селищній раді відбулась 22 позачергова сесія. Основним питанням на якій було надання згоди на добровільне приєднання Мальованської територіальної громади до Млинівської об’єднаної територіальної громади.
Секретар селищної ради Олександр Міщанюк виступив перед депутатами та присутніми :
«Чесно кажучи, ми зачекалися рішення Мальованської сільської ради про приєднання до нашої громади. Але ми розуміємо вас – Ви придивлялись, зважували всі «за» і «проти». Мешканці сільської ради та депутатський склад мали можливість оцінити роботу громад з якими межують – Ярославицькою, Підлозцівською та Млинівською громадами. Голова сільської ради разом з депутатським складом прийняли рішення про приєднання до нас. Депутати сільської ради більшістю 8 із 12 підтримали таке рішення. Млинівська селищна рада отримала листа та рішення позачергової Мальованської сільської ради про приєднання. В свою чергу, ми з вами маємо прийняти чи відхилити таку пропозицію».

Одноголосно обранці проголосували про приєднання Мальованської сільської ради до Млинівської ОТГ.
По питанню присвоєння звання «Почесний громадянин Млинова» доповідала керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Наталія Зух.

«Серед запропонованих кандидатур ми обрали трьох. Обирали кандидатури, які внесли вагомий внесок в розвиток Млинівщини та активну громадську позицію. Також враховували подання виконавчого комітету Млинівської селищної ради, Млинівської ЗОШ № 3, профспілкового комітету Млинівської ЦРЛ», – зазначила Наталія Зух.
Всі запропоновані кандидатури на присвоєння почесного звання депутати підтримали голосуванням. Схвалили обранці й зміни до бюджету.

Також на сесії голова Дмитро Левицький та депутати обговорили плани святкування Дня селища на Покрову. Святкування обіцяє бути цікавим та веселим.

(638)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

До громади приєднали ще одну сільську раду Reviewed by on . На сесії Млинівської ради обрали трьох почесних громадян Сьогодні, 5 жовтня, в Млинівській селищній раді відбулась 22 позачергова сесія. Основним питанням на як На сесії Млинівської ради обрали трьох почесних громадян Сьогодні, 5 жовтня, в Млинівській селищній раді відбулась 22 позачергова сесія. Основним питанням на як Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.