Вівторок , 18 Червень 2019Home » Область » «Доступні ліки» – через електронний рецепт

«Доступні ліки» – через електронний рецепт

З квітня ліки можна буде отримати за допомогою смс-повідомлення
На це у держбюджеті виділили 1 млрд грн: 250 млн на регіональну субвенцію і 750 млн – на забезпечення функціонування програми через НСЗУ.
У 2019 році програма очікує на серйозну трансформацію. Передбачається, що з 1 квітня програма відійде до Національної служби здоров’я, тобто контрактувати аптечні заклади та відшкодовувати вартість відпущених лікарських засобів будуть не заклади охорони здоров’я чи муніципалітети, а безпосередньо один головний оператор бюджетних коштів – НСЗУ.
Нова модель фінансування передбачає, що всі адміністративні механізми програми стануть автоматизованими та централізованими. Це сприятиме оперативному реагуванню на нестачу фінансування у тому чи іншому регіоні. НСЗУ як єдиний фінансовий оператор програми зможе самостійно, без рішення місцевої ради, перерозподіляти фінансування між регіонами, де є більший попит на ліки за програмою і тими, де є надлишок.
Перехід на нову модель фінансування передбачає обов’язкове запровадження електронного рецепту.
З 1 квітня 2019 року «Доступні ліки» почнуть відпускатися за номером рецепту, який система надсилатиме смс-повідомленням на мобільний телефон пацієнта, повідомляє Рівненська ОДА.
Для того, щоб МОЗ України та НСЗУ мали достатньо часу для впровадження нових механізмів роботи програми, а пацієнти продовжували безперебійно отримувати ліки за програмою, Уряд передбачив у бюджеті кошти на 1 квартал 2019 року за старою моделлю фінансування: 250 млн грн – зокрема субвенція з Державного бюджету.

(44)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

«Доступні ліки» – через електронний рецепт Reviewed by on . З квітня ліки можна буде отримати за допомогою смс-повідомлення На це у держбюджеті виділили 1 млрд грн: 250 млн на регіональну субвенцію і 750 млн – на забезпе З квітня ліки можна буде отримати за допомогою смс-повідомлення На це у держбюджеті виділили 1 млрд грн: 250 млн на регіональну субвенцію і 750 млн – на забезпе Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.