Два старостинські округи отримають транспорт на господарські потреби

У Млинові на 23 позачерговій сесії приймались рішення щодо двох проектів
В Млинівській селищній раді 9 жовтня відбулась 23 позачергова сесія, на порядку денному якої було два питання. Одним з основних питань, яке потребувало термінового вирішення – це схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до Млинівської об’єднаної територіальної громади Мальованської сільської ради.

Голова громади Дмитро Левицький нагадав присутнім порядок приєднання і покрокову процедуру:
«Коли в нас буде цей проект рішення я сам його відвезу в Рівненську обласну державну адміністрацію на схвалення, щоб отримати висновок. Вчора, 8 жовтня, в нас була делегація з Асоціації міст і вони сказали, що ми перші в області приєднуємо село до громади. Мальованська сільська рада прийняла рішення про приєднання і ми його підтримуємо. В селі є багато відкритих питань, які потребують вирішення, а саме: сільська рада, ФАП, школа, бібліотека, освітлення вулиць та упорядкування певних територій. А основне, що немає громадського транспорту. Надіюсь, що до нового року ми пройдемо етапи приєднання, пройдуть вибори одного депутата і в нас буде вже 27 депутатів. В селі є 15 учнів, які ходять в Нововоукраїнську школу і їздять їхнім автобусом. Тому вважаю нашим прямим обов’язком перевезти цих дітей в Новинодобрятинську школу, звичайно, ми будемо кожного питати чи вони хочуть переходити в навчальний заклад. Транспорт в нас буде. Дорогу, яка з’єднує Марушин і Мальоване потрібно чистити і упорядковувати. Це питання ми будемо вирішувати спільно з «Агро-Експрес-Сервісом», бо там є їхні землі».
Після доповіді голови депутати проголосували одноголосно за проект.
Наступним розглядали питання про передачу виробничих активів, про які доповідала начальник фінансово-економічного управління Млинівської селищної ради Людмила Гусак. Винесена пропозиція стосувалась передачі двох старих зношених швидких з балансу ПМСД на управління інфраструктури Млинівської селищної ради, щоб згодом передати їх Перемилівському та Добрятинському старостинським округам на господарські потреби. Проект цього рішення депутати обговорювали і прийняли одноголосно.

По закриттю позачергової сесії голова громади спільно з головами старостинських округів залишились вирішувати питання щодо святкування Дня селища.

(260)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.