Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » Дві сім’ї притягнули до адміністративної відповідальності

Дві сім’ї притягнули до адміністративної відповідальності

На Млинівщині перевіряють відвідування дітьми навчальних закладів
У школах Млинівщини перевіряли відвідуваність дітьми навчальних закладів. У районі проходить двоетапна операція «Урок». Перший етап рейду «Урок» відбувся у серпні – на початку вересня. Другий ж етап операції завершиться 25 жовтня, коли освітні заклади перевірять на наявність прогульщиків. Виявлення дітей, які не відвідують навчальні заклади, є не лише виконанням норми законодавства, а й першочергово сприятиме профілактиці підліткової злочинності та запобіганню виникнення нещасних випадків.
Ситуацію щодо операції «Урок» на Млинівщині прокоментувала начальник служби у справах дітей Млинівської райдержадміністрації:
«Станом на сьогодні, 19 вересня, на території Млинівського району виявлено 6 дітей шкільного віку, які не залучені до навчального процесу. Завдяки злагодженим діям поліції, ОТГ, освітян та власне служби у справах дітей 3 неповнолітніх залучено до навчання. З сім’ями інших дітей триває робота. Стаття 150 Сімейного Кодексу України вказує, що батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя», – зазначила Лариса Мельник.
Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст.184): «ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» до адміністративної відповідальності притягнуто двоє батьків, які нехтуючи необхідністю неналежного виконанням батьківських обов’язків порушили право дітей на здобуття освіти.
Забезпечення відвідування навчальних занять та отримання загальної середньої освіти дітьми є обов’язком батьків, а не їх бажанням. Тільки належним вихованням, співпрацею із вчителями, працівниками соціальної сфери, поліції та не байдужими до долі дітей громадянами можна позбутися сумної статистики невідвідувань школи та успішно втілювати основні аспекти Конвенції ООН про права дитини.

(375)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Дві сім’ї притягнули до адміністративної відповідальності Reviewed by on . На Млинівщині перевіряють відвідування дітьми навчальних закладів У школах Млинівщини перевіряли відвідуваність дітьми навчальних закладів. У районі проходить д На Млинівщині перевіряють відвідування дітьми навчальних закладів У школах Млинівщини перевіряли відвідуваність дітьми навчальних закладів. У районі проходить д Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.