Понеділок , 20 Січень 2020



Home » Млинівщина » Електронні послуги діятимуть і в пенсійній сфері

Електронні послуги діятимуть і в пенсійній сфері

За призначенням пенсії можна звернутись до е-пенсій
На засіданні Уряду 17 липня ухвалили постанову про електронні послуги у сфері пенсійного забезпечення. Тепер призначити пенсію можливо за заявою, поданою дистанційно особами, які авторизувалися на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису.
Постанова Кабінету Міністрів України передбачає суттєву оптимізацію та запровадження онлайн таких масових та суспільно важливих послуг як призначення /перерахунок пенсії, призначення  надбавок, допомоги, доплат та компенсацій до пенсії, поновлення виплати пенсії, переведення з одного виду пенсії на інший.
Формат е-пенсії передбачає спрощення процедури взаємодії громадян з головним управлінням Фонду в області, скорочення часових витрат на звернення за реалізацією права на пенсію, можливість дистанційного отримання консультації щодо переліку документів, які необхідно надати для призначення пенсії тощо.
Фото ілюстративне

(23)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Електронні послуги діятимуть і в пенсійній сфері Reviewed by on . За призначенням пенсії можна звернутись до е-пенсій На засіданні Уряду 17 липня ухвалили постанову про електронні послуги у сфері пенсійного забезпечення. Тепер За призначенням пенсії можна звернутись до е-пенсій На засіданні Уряду 17 липня ухвалили постанову про електронні послуги у сфері пенсійного забезпечення. Тепер Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.