П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Фермери області можуть отримати матеріальну допомогу

Фермери області можуть отримати матеріальну допомогу

40 тисяч гривень можуть отримати молоді фермери на розвиток господарської діяльності
Саме стільки може отримати від держави молодий фермер віком до 35 років на розвиток власного агробізнесу. Це додатковий стимул для невеликих господарств, яким Уряд приділяє окрему увагу
Розмір допомоги складає 12 тисяч гривень на одного члена фермерського господарства, але не більше 40 000 гривень на одне господарство.
Фермерському господарству, голова якого на момент надання заявки має вік до 35 років, бюджетна субсидія на 1 гектар надається відразу у максимальному розмірі без врахування інших членів господарства.
Ще одна програма субсидій діє і для новостворених фермерських господарств. Тут максимальний розмір допомоги може сягнути 60 тисяч гривень, але гроші виплачують за умови активного ведення сільськогосподарської діяльності.
Бюджетна субсидія новоствореним фермерським господарствам надається у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство. Надається у перші три роки після його створення для провадження сільськогосподарської діяльності, повідомляють в Рівненській ОДА.
Нагадаємо, що цього року Уряд пропонує фермерам одразу 6 великих програм допомоги за найбільш затребуваними напрямками.

(42)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Фермери області можуть отримати матеріальну допомогу Reviewed by on . 40 тисяч гривень можуть отримати молоді фермери на розвиток господарської діяльності Саме стільки може отримати від держави молодий фермер віком до 35 років на 40 тисяч гривень можуть отримати молоді фермери на розвиток господарської діяльності Саме стільки може отримати від держави молодий фермер віком до 35 років на Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.