Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Фіскальна служба перевірятиме господарників краю

Фіскальна служба перевірятиме господарників краю

На Рівненщині розпочалась операція «Урожай»
З травня цього року на Рівненщині розпочалась операція «Урожай». Метою організації зазначеної операції є упередження схем ухилення від оподаткування сільськогосподарськими товаровиробниками, проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства, яке регулює земельні відносини, виявлення необлікованих найманих працівників, легалізації заробітної плати в аграрному секторі.
Особлива увага буде приділена залученню до декларування та повноті сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, а також надають послуги с/г технікою з обробітку землі.
Заходи в ході операції «Урожай» будуть проводитися за участю представників територіальних органів фіскальної служби, Держгеокадастру, Держслужби з питань праці, Держпродспоживслужби, правоохоронних та інших органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
За матеріалами: Головне управління ДФС у Рівненській області

(119)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Фіскальна служба перевірятиме господарників краю Reviewed by on . На Рівненщині розпочалась операція «Урожай» З травня цього року на Рівненщині розпочалась операція «Урожай». Метою організації зазначеної операції є упередження На Рівненщині розпочалась операція «Урожай» З травня цього року на Рівненщині розпочалась операція «Урожай». Метою організації зазначеної операції є упередження Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.