Вівторок , 18 Червень 2019

Home » Млинівщина » Футбольна збірна громади привезла кубок переможців (фото)

Футбольна збірна громади привезла кубок переможців (фото)

Млинівчани вибороли першість серед дубенських команд
В селі Мирогоща Дубенського району 14 квітня відбулися зональні змагання на розіграш Кубка ТО ГО ВФСТ «Колос» у Рівненській області з футболу серед збірних команд ОТГ «Відкриття футбольного сезону 2019 року пам’яті Т. Г. Дем’янюка».
У змаганнях взяла участь збірна команда Млинівської ОТГ, до якої увійшли: Мацюк Роман, Веремчук Борис, Кісільчук Олексій, Рудик Олександр, Старушкевич Андрій, Степасюк Віталій, Єржикевич Сергій,Тараканов Роман, Федорчук Олександр, Кісільчук Андрій, Лобар Костянтин, Олійник Сергій, Євтухов, Володимир, Денисюк Микола, Старушкевич Ігор, Черешук Роман, Абрамчук Богдан та Волков Сергій.
Тренер – Шух Леонід.
Млинівчани відіграли зі збірними командами Мирогощі та Смиги в результаті посіли І місце.

За матеріалами: Млинівська селищна рада

(200)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Футбольна збірна громади привезла кубок переможців (фото) Reviewed by on . Млинівчани вибороли першість серед дубенських команд В селі Мирогоща Дубенського району 14 квітня відбулися зональні змагання на розіграш Кубка ТО ГО ВФСТ «Коло Млинівчани вибороли першість серед дубенських команд В селі Мирогоща Дубенського району 14 квітня відбулися зональні змагання на розіграш Кубка ТО ГО ВФСТ «Коло Rating: