Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Країна » Голова громади їде в Канаду

Голова громади їде в Канаду

У Торонто презентуватиме область очільник громади з Млинівщини
Очільники 24 українських ОТГ готуються до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні-2019 / Ukraine Reform Conference / та навчальної поїздки з питань децентралізації.
За підтримки U-LEAD 17 голів ОТГ прибудуть до Канади 30 червня для участі в конференції, що відбудеться в Українському домі в Торонто 2-3 липня, і відвідають міста та містечка провінції Онтаріо 4-5 липня.
У канадських об’єднаних муніципалітетах округу Чатем-Кент і провінції принца Едуарда гості з України зможуть побачити результати об’єднання в Канаді, ознайомитись із ефективним місцевим управлінням, особливостями залучення громадян, а також місцевим економічним розвитком та наданням послуг у громадах.
Рівненщину представлятиме голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук в Українському домі в Торонто на Міжнародній конференції.
"h</p

(201)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Голова громади їде в Канаду Reviewed by on . У Торонто презентуватиме область очільник громади з Млинівщини Очільники 24 українських ОТГ готуються до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні-2019 У Торонто презентуватиме область очільник громади з Млинівщини Очільники 24 українських ОТГ готуються до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні-2019 Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.