Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Голова районної ради хоче позбутись повноважень

Голова районної ради хоче позбутись повноважень

Звільнення з посади, звернення до Кабміну та передача шкільних бібліотек – основні питання районної сесії
Млинівська районна рада 6 листопада провела 24 чергову сесію. На засіданні ради розглянули 19 питань, які потребують вирішення. Основною інтригою стало питання про звільнення з посади очільника органу місцевого самоврядування.
Розгляд заяви Богдана Писака – було серед останніх в порядку денному, тому на сесії панувала гнітюча атмосфера. Депутатський корпус і голова райдержадміністрації запросили до слова керівника районної ради для пояснення.

«Ви, шановні депутати, обрали мене головою в кінці 2015 року. На той час була ясність в сфері правління і бюджету. За вашої підтримки 16 та 17 рік ми прожили і функціонували, як повноцінний механізм. На початку 18 року ситуація змінилась кардинально, правила гри повністю змінилися. А заяву я мотивую тим, що не бачу існування установи в 2019 році – це перше. Держава знає про таку ситуацію, але не бажає помічати. Друге – мали власний бюджет, могли долучатися до добрих справ, а на сьогодні створились громади і словесні домовленості втратили будь-який зміст. Коли керівники громад проявляють нещирість, то це в сучасності свідчить про те, що він – ефективний менеджер, а я цього не розумію. Ми всі рішення приймали разом з метою розвитку району. А третій чинник – це здоров’я. Ви мене обирали, то і вам приймати рішення про моє звільнення», – пояснив Богдан Писак.
Після звернення голови районної ради в обговорення втрутився і очільник райдержадміністрації Петро Рухер, який побачив в цій заяві тільки одну справжню причину – це фінансування. Він пообіцяв, що докладе максимум зусиль для доброго завершення календарного року і гарантував власну підтримку надалі. Згодом, після емоційного обговорення депутатами даного питання, його винесли на голосування. З 29 обранців двоє були проти звільнення Богдана Писака, а решта – утримались. Таким чином депутати вкотре висловили свою довіру голові районної ради.

Ще одним каменем спотикання стало звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо підвищення ціни на газ. Це питання апелював до колег Григорій Шумейко, але воно не знайшло підтримки серед обранців. Майже ідентичне звернення, тільки з іншим меседжером, запропонувала Людмила Юрцунь – «Звернення до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалась у зв’язку з підвищенням ціни на газ». Цей документ виявився альтернативою і його підтримали депутати.

А наостанок обранці прийняли рішення про передачу публічно-шкільних бібліотек комунального закладу « Млинівська централізована система публічно-шкільних бібліотек Млинівської районної ради» на баланс Підгаєцької сільської ради та Повчанської сільської ради з майновими комплексами та бібліотечним фондом.

(402)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Голова районної ради хоче позбутись повноважень Reviewed by on . Звільнення з посади, звернення до Кабміну та передача шкільних бібліотек – основні питання районної сесії Млинівська районна рада 6 листопада провела 24 чергову Звільнення з посади, звернення до Кабміну та передача шкільних бібліотек – основні питання районної сесії Млинівська районна рада 6 листопада провела 24 чергову Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.