Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Країна » Голова суду підтвердив відповідність займаній посаді

Голова суду підтвердив відповідність займаній посаді

Суддя з Млинівщини пройшов кваліфікаційне оцінювання
Голова Млинівського районного суду Феськов Петро Васильович пройшов кваліфікаційне оцінювання.
Як писав раніше Інформаційний портал Млинова, Петро Васильович приймав участь у конкурсі на зайняття вакантної посади у Вищому антикорупційному суді. Хоч за результатами конкурсу він і не увійшов до числа 27 переможців, однак підтвердив відповідність займаній посаді судді, повідомляють у прес-службаі Млинівського районного суду Рівненської області.
Так, 13 березня на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ухвалено рішення про припинення проведення кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді стосовно 64 суддів, серед яких і Феськов П.В., які в межах процедури конкурсів, оголошених рішеннями Комісії від 02 серпня 2018 року, підтвердили здатність здійснювати правосуддя у Вищому антикорупційному суді, зокрема Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду, або відповідному касаційному суді в складі Верховного Суду.

(371)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Голова суду підтвердив відповідність займаній посаді Reviewed by on . Суддя з Млинівщини пройшов кваліфікаційне оцінювання Голова Млинівського районного суду Феськов Петро Васильович пройшов кваліфікаційне оцінювання. Як писав ран Суддя з Млинівщини пройшов кваліфікаційне оцінювання Голова Млинівського районного суду Феськов Петро Васильович пройшов кваліфікаційне оцінювання. Як писав ран Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.