Вівторок , 18 Червень 2019Home » Без категорії » Голови громад приїхали в Млинів переймати досвід

Голови громад приїхали в Млинів переймати досвід

У Млинові обговорили розвиток спорту в ОТГ
Млинів не випадково вибрано місцем проведення подібного заходу, бо саме у цій громаді є чим похвалитися та чому повчитися. Чемпіони та призери Європи, чемпіони та призери України з різних видів спорту, одна з найкращих спортивних шкіл – все це у Млинові.

Але основна ставка робиться на виховання здорової нації, тому у пріоритетах спортивне позашкілля, туризм, можливість та доступність для активного відпочинку усієї громади – повідомили у Рівненському Центрі регіонального розвитку.

Голови об’єднаних громад мали можливість не тільки перейняти та поділитись досвідом, але й спробувати свої сили у практичних заняттях. На вибір за своїми можливостями.

Захід організовано Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

(35)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Голови громад приїхали в Млинів переймати досвід Reviewed by on . У Млинові обговорили розвиток спорту в ОТГ Млинів не випадково вибрано місцем проведення подібного заходу, бо саме у цій громаді є чим похвалитися та чому повчи У Млинові обговорили розвиток спорту в ОТГ Млинів не випадково вибрано місцем проведення подібного заходу, бо саме у цій громаді є чим похвалитися та чому повчи Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.