Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Господарники району відвідали форум

Господарники району відвідали форум

На Рівненщині відбувся форум з питань запровадження земельної реформи
В Рівному в рамках програми «Діалоги про Україну» 8 листопада відбувся форум з питань запровадження земельної реформи.
У форумі взяли участь заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, Уповноважений Президента України з земельних питань Роман Лещенко, експерт із правового регулювання земельних відносин Сергій Біленко, голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, директор Департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько, представники райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.
На форумі представники Уряду презентували  плани Уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами. За словами Тараса Висоцького, завдання реформи – трансформувати нинішній «сірий ринок» землі і продуктів сільського господарства у відкритий, прозорий та ефективний, від якого виграють всі учасники. Мета – створити ринок землі, у якому немає сірих схем, махінаторів, рейдерів та монополістів, які диктують свої правила.
Роман Лещенко розповів про основний зміст земельної реформи. Так, після її реалізації українську землю зможуть купити тільки громадяни України та вітчизняні компанії, у яких 100% власності належить українцям. А спеціально для малих фермерів буде створено Програму підтримки дешевих кредитів на купівлю землі.
Сергій  Біленко інформував про розробку нормативно-правових актів, щодо дерегуляції у сфері землеустрою та запровадження електронних торгів.
Учасники форуми в процесі дискусії висловлювали своє  бачення  та пропозиції щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи – можливості купувати землю для іноземців та питання концентрації земель в одні руки.
В рамках форуму  представники фермерських господарств, об’єднаних територіальних громад, науковці ставили численні запитання, на які отримали від урядовців обґрунтовані відповіді.

(26)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Господарники району відвідали форум Reviewed by on . На Рівненщині відбувся форум з питань запровадження земельної реформи В Рівному в рамках програми «Діалоги про Україну» 8 листопада відбувся форум з питань запр На Рівненщині відбувся форум з питань запровадження земельної реформи В Рівному в рамках програми «Діалоги про Україну» 8 листопада відбувся форум з питань запр Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.