Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » Громада працює над Стратегією розвитку (фото)

Громада працює над Стратегією розвитку (фото)

Ярославицька громада створила робочу групу для написання Стратегії
У Ярославицькій громаді 11 червня відбулось засідання робочої групи з написання Стратегії розвитку громади.
Голова Леонід Прудніков, в.о. старости старостинського округу, депутати, члени виконавчого комітету, керівники установ та представники сільської ради спільно з радником Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Тарасом Микитиним та експертом з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Олександром Придатком формували стратегічні цілі громади.
Метою проведення заходу стало ознайомлення учасників семінару з актуальним станом розробки середньострокового плану розвитку громади, з результатами соціологічного опитування мешканців громади з метою визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє.
Враховуючи результати вищезазначеного дослідження, було проведено SWOT-аналіз, а саме визначено сильні та слабкі сторони громади, можливості для подальшого розвитку. Також в рамках проведеного семінару визначили «чорновий» варіант бачення основних розвиткових напрямів громади, які в подальшому будуть доопрацьовані на наступних засіданнях.

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Громада працює над Стратегією розвитку (фото) Reviewed by on . Ярославицька громада створила робочу групу для написання Стратегії У Ярославицькій громаді 11 червня відбулось засідання робочої групи з написання Стратегії роз Ярославицька громада створила робочу групу для написання Стратегії У Ярославицькій громаді 11 червня відбулось засідання робочої групи з написання Стратегії роз Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.